пошук контакти ru en
 • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
 • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
 • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  ЩО ВАМ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ІЗОЛЯЦІЯ TERMOLIFE  

ЩО ВАМ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ІЗОЛЯЦІЯ TERMOLIFE

Що Вам забезпечить ізоляція TERMOLIFE:

Мінеральна вата «Термолайф» виробляється на новітньому обладнанні, виробником і постачальником якого є італійська компанія «Гамма Мекканіка» – компанія, що має бездоганну репутацію і більш ніж 30-річний досвід виробництва обладнання для випуску мінеральної вати.

Сировиною для виробництва кам'яної вати «Термолайф» служать ретельно відібрані за якістю базальтові гірські породи. Також варто наголосити на тому, що у виробництві кам'яної вати «Термолайф» виключається застосування шихти зі шлаків, що значно впливає на покращення фізичних властивостей продукції, які збільшують термін експлуатації виробів.

Застосування унікальної сполучної композиції гарантує міцне зчеплення між волокнами, що забезпечує високі фізико-механічні властивості матів і плит «Термолайф». При цьому використовується мінімальна кількість сполучних речовин, що сприятливо позначається на собівартості продукції.

 

Властивості кам'яної вати «Термолайф»

  1. Теплоізоляційні властивості. Продукція «Термолайф» успішно використовується для зниження тепловтрат, що виділяються будівлями в навколишнє середовище. Високі теплоізоляційні властивості «Термолайф» надаються продукції за рахунок особливої будови матеріалу: кам'яна вата складається з найтонших волокон,  які з'єднані між собою в тривимірному просторі й утворюють чарунки, заповнені «нерухомим» повітрям. Це зумовлює малу щільність теплоізоляційного матеріалу «Термолайф» (від 30 кг/м3) і високий вміст у ньому повітря. Подібна будова й забезпечує низьку теплопровідність виробів із кам'яної вати. 

 

  1. Протипожежні властивості. При виробництві кам'яної вати «Термолайф» застосовуються гірські базальтові породи. Випробування виробів із кам'яної вати  «Термолайф» підтверджують їх протипожежні властивості. Готова продукція  «Термолайф» ефективно перешкоджає поширенню полум'я, використовується як протипожежна ізоляція й вогнезахист для дерев'яних та інших легкозаймистих конструкцій і споруд.  Вироби з кам'яної вати «Термолайф» належать до групи негорючих (НГ). За європейською вогневою класифікацією група НГ належить до класу А1. 

 

  1. Гідрофобні властивості. Волокна кам'яної вати «Термолайф» за своєю природою мають водовідштовхувальні властивості. Окрім того, у виготовленні виробів із кам'яної вати «Термолайф» застосовуються спеціальні модифікуючі  добавки для посилення водовідштовхувальних властивостей. У разі потрапляння вологи всередину виробів із кам'яної вати, вона просто випарується, завдяки властивості високої паропроникності. Добре пропускаючи водяну пару, кам'яна вата «Термолайф» завжди залишається сухою, покращуючи мікроклімат приміщення. 

 

  1. Легкість монтажу. Для забезпечення легкості та швидкості монтажу, товщина й ширина теплоізоляційних виробів із кам'яної вати «Термолайф» підібрані з урахуванням найпоширеніших варіантів каркасних конструкцій будівель і споруд. За рахунок цього досягається щільний контакт утеплювача й елемента каркаса, що запобігає появі так званих містків холоду. 

 

  1. Хімічна стійкість. Усі вироби з кам'яної вати «Термолайф» мають високу хімічну стійкість. Завдяки цим важливим властивостям, вироби з кам'яної вати «Термолайф»  можуть знайти широке застосування в різних галузях промисловості, оскільки продукція «Термолайф» не вступає в реакції з агресивним середовищем. Це дозволяє забезпечити теплозвукоізоляцію для різних трубопроводів, резервуарів, вентиляційних установок, зокрема й повітропроводів.  

 

  1. Екологічність. Екологічна безпека – одна з відмінних особливостей продукції «Термолайф». Наша продукція виробляється із сировинних матеріалів, що мають висновки про радіологічну безпеку для людей. У процесі тривалої експлуатації наша продукція не виділяє шкідливих речовин в атмосферу і не шкідлива для здоров'я людини. У разі пожежі  вона не виділяє токсичних, шкідливих для здоров'я людини речовин, не зазнає біологічного розкладу, не має запаху й не викликає появи пилу, тому не призводить до алергії. 

 

 1. Звукоізоляція. Продукція компанії «Термолайф» має гарні звукоізоляційні властивості. Ця фізична властивість кам'яної вати «Термолайф» відіграє важливу роль для малоповерхового котеджного та багатоповерхового цивільного будівництва. Застосування нашої продукції в будівельних конструкціях дозволяє знизити проникнення дратівливих шумів у кілька разів і забезпечити комфортні умови життєдіяльності людей.

Уся продукція, яка виробляється компанією «Термолайф», має вищезгадані властивості, а також широко застосовується для:

 • технічної ізоляції повітропроводів, газопроводів, холодильних установок, теплотрас, вентиляційних каналів, промислового та технологічного обладнання. Може застосовуватися як фільтрувальний елемент. Технічна ізоляція з мінеральної вати випускається у вигляді плит і рулонів;
 • фасадної теплоізоляції будівель, що дозволяє створити комфортний мікроклімат, забезпечити звукоізоляцію внутрішнього простору від зовнішнього шуму, захистити тримальні конструкції від несприятливих погодних впливів, гарантуючи їм тривалий термін експлуатації без капітального ремонту; 
 • для покрівельної теплоізоляції. Це дозволяє захистити підпокрівельний простір від перегріву й охолодження, знизити тепловтрати, створити та підтримувати сприятливий мікроклімат усередині приміщень за рахунок зменшення температурної різниці між підпокрівельним простором та основним приміщенням;
 • теплоізоляції сендвіч-панелями при будівництві модульних швидкомонтованих будівель виробничого й комерційного призначення. Сендвіч-панелі дозволяють знизити витрати на опалення споруди; зберігають тепло всередині приміщення; знижують собівартість будівлі й витрати на монтаж; забезпечують будівлі пожежну безпеку; 
 • теплоізоляції підлоги, що дозволяє знизити витрати на опалення споруди; зберігає тепло всередині приміщення; підтримує комфортний мікроклімат у житлових приміщеннях; покращує звукоізолюючу здатність міжповерхового перекриття.

Продукція «Термолайф» зберігає всі свої властивості протягом усього терміну експлуатації.

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3