пошук контакти ru en
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  ТЕХНІЧНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ  

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує широкий вибір утеплювачів, що дозволяє досягти додаткового захисту тепла споруд і будівель. Жоден ремонт і будівництво не проходить без матеріалів для додаткової теплоізоляції. Матеріалів велика кількість, тому багато покупців зупиняються на найбільш оптимальному варіанті - купити утеплювач базальтова вата оптом.

Теплоізоляція базальтова вата оптом

Базальтова вата - натуральний і екологічно безпечний матеріал, який крім захисту тепла, здатний захистити від сторонньої вібрації і звуку. Утеплювач знайшов дуже широке поширення. Безпечність дозволяє використовувати його не тільки зовні, але і всередині приміщення для додаткового захисту підлоги, стін, каркасу. Крім стандартної установки, у нього більш широкий спектр експлуатації. Наприклад, базальтовий утеплювач (кам'яна вата) для труб оптом дозволить захистити гарячу воду від охолодження на незахищених ділянках.

Для комфортного проживання в будинку варто купити утеплювач кам'яна вата для котлів, труб і димоходів оптом. Такий захід дозволить не тільки отримати додатковий захист від тепла, але і стане своєрідною перепоною від негативних зовнішніх факторів, яким можуть піддаватися дані ділянки. Базальтова вата для труб, димоходу і печей оптом захистить від зайвої вологи, попередить поширення корозії, а значить продовжить період експлуатації важливих елементів.

Особливості та переваги

Насправді купити базальтову кам'яну вату оптом коштує, не тільки спираючись на її екологічність і властивості збереження тепла. Насправді базальтова вата володіє ще масу переваг:

  • Тривалий період експлуатації (30-50 років);
  • Стійкість до виникнення цвілі та грибка;
  • Пожежна безпека;
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
  • Стійкість до хімічних реагентів.

Таким чином, теплоізоляція труб мінеральна вата оптом від виробника дозволить отримати масу переваг, які в комплексі стануть відмінним вкладенням для подальшої економії.

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3