пошук контакти ru en
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ВНУТРІШНІХ КОНСТРУКЦІЙ  

Теплоізоляція каркасних стін будинку - оптимальне рішення для економії витрат в опалювальний період. Чи то квартира,будинок, офісне приміщення або дача. Досить купити утеплювач для стін каркасного будинку оптом від виробника, щоб утеплити стіни і домогтися більшої звукоізоляції. Додатково, даний матеріал не буде піддаватися гниттю, вбирати вологу і набухати, залишаючись стійким до хімічних пошкоджень і до негативного впливу з зовнішнього середовища.

Теплоізоляція каркасних стін оптом від виробника Термолайф

Відомий виробник Термолайф пропонує базальтовий утеплювач для каркасних стін купити оптом. Сам матеріал являє собою подрібнені кам'яні волокна з вже обробленого гірського базальту. Між волокнами знаходяться повітряні зазори, які дозволять найкращим чином зберігати тепло. Додатково такий базальтовий утеплювач для внутрішнього утеплення будинку оптом дозволить стати перешкодою і для літньої спеки. Він працює за принципом термоса, даючи комфортні умови в зимовий і літній час.

Даний матеріал володіє ще й іншими позитивними якостями: не піддається горінню, витримує температуру більше 1000 градусів за Цельсієм. Такі характеристики дуже гарні для тих приміщень, де пріоритетним завданнями стає підтримка протипожежної безпеки.

Вигідне вкладення для вашого будинку

Теплоізоляція для стін каркасного будинку оптом - економічно вигідне рішення. Нинішня вартість будівельних матеріалів досить висока. Купівля оптом дозволить відразу знизити вартість на кілька відсотків. При цьому економити на етапі будівництва неприпустимо. І краще відразу вибрати матеріал, який не тільки виконає ізолюючу роль від сторонніх звуків і не дозволить порушити нормальний теплообмін в приміщенні, але і дозволить отримати додаткові плюси від його монтажу. Насправді сама процедура установки базальтового утеплювача проста і не викликає особливих складнощів. Варто тільки врахувати кілька важливих моментів. Один з них - створення поверхневої вентиляції для стійкого захисту від пару. Тому краще при монтажі утеплювача найняти бригаду фахівців.

 

 

 

 

 

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3