пошук контакти ru en
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ПІДЛОГ І ПЕРЕКРИТТІВ  

Незалежно від того, чи є підвальне приміщення чи ні, цокольні і перші поверхи потребують додаткового утеплення. Адже, якщо цього не робити, приміщення буде втрачати значний відсоток тепла, що відобразиться на загальному стані в приміщенні. Утеплювач для підлоги кам'яна вата оптом дозволить не тільки зберегти тепло в приміщенні, але і стане додатковою ізоляцією від вібрації, звуків.

Базальтова плита для підлоги оптом

Утеплювач для підлоги від виробника оптом дозволить домогтися кількох позитивних моментів:

  • Гарна проникність пару;
  • Стійкість до замерзання;
  • Стійкість до утворення цвілі і грибка;
  • Простота при установці;
  • Стійкість до вологопоглинання;
  • Міцність, зносостійкість, довговічність.

В основі базальтової вати лежать спеціальні волокна, які не дозволяють пропустити крізь себе холодне або гаряче повітря. Тим самим базальтовий утеплювач в приміщенні можна назвати універсальним матеріалом для захисту приміщення не тільки в холодну пору року, але і при сильній спеці. Таким чином, можна заощадити кошти відразу на рахунки за опалення приміщення і кондиціонування повітря.

Міцність утеплювача для підлоги та перекриття

Вибираючи утеплювач для підлоги, багато покупців звертають увагу саме на його міцність. Адже, саме ця характеристика буде визначати наскільки ефективно буде працювати плита з базальту. Також, чим більше буде міцність утеплювача, тим більше буде впливати даний параметр на можливості навантаження на нього і сам спосіб монтажу. Хоча, сама установка базальтового утеплювача не відноситься до складної процедури.

Базальтовий утеплювач - універсальний матеріал для теплоізоляції приміщень. Він придатний для захисту стін, даху, підлоги. Його склад екологічно безпечний, основа негорюча і відрізняється високою якістю. Його можна використовувати універсально для утеплення підлог в приміщеннях різного призначення. Це можуть бути будинки, квартири (особливо перші і цокольні поверхи), дачі, промислові об'єкти, офісні приміщення.

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3