пошук контакти ru en
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  ПРОФЕСІЙНА ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ  

Вимоги по шумоізоляції до будівельних матеріалів і конструкцій, що зводяться, пред'являються у всіх випадках. Даний показник важливий для поліпшення якості життя. Отже, при будівництві житлових і нежитлових об'єктів необхідно використовувати матеріали, які здатні забезпечити високий рівень шумопоглинання.

Базальтова шумоізоляція оптом від виробника

Оскільки використання спеціальних матеріалів для монтажу шумоїзолюючого шару є недоцільним, в такій якості застосовується утеплювач. Отже, шар теплоізоляції виконує одночасно і функцію поглинання звуків, забезпечуючи тишу і затишок усередині приміщень. Найкращим рішенням для даного завдання є застосування базальтової вати. Базальтові плити для звукоізоляції оптом забезпечать низький рівень сторонніх шумів і захистять приміщення від холодного повітря і протягів.

Переваги покупки від виробника

Звукоізоляційні плити для стін купити оптом від виробника важливо для компаній-забудовників і приватних замовників, яким необхідний великий обсяг будматеріалу. В цьому випадку, базальтова плита шумоізоляція буде доступна без переплати посередникам. Адже тільки безпосередній виробник здатний запропонувати покупцям пряму ціну.

Купівля від заводу вигідна ще через гарантії якості. Така продукція є оригінальною, вона вироблена з дотриманням міжнародних норм і стандартів. До числа переваг використання базальтової вати в якості шумоізолярующего матеріалу слід вказати:

  • рівень поглинання звуків у матеріалу максимальний і складає близько 99%. Це найвищий рівень захисту від шумів;
  • мінвата дуже довговічна і володіє відмінними якостями міцності. Експлуатаційний термін перевищує 50 років. При цьому, протягом даного періоду, мінеральна вата не втратить своїх властивостей;
  • вона випускається у вигляді плит з точними розмірами. Завдяки цьому минвату зручно монтувати. Це забезпечує відсутність щілин і зазорів на стиках.

Крім достоїнств власне матеріалу, завод забезпечить швидку доставку продукції на вигідних умовах.

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3