пошук контакти ru en
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  ФАСАДНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ  

Утеплення стін будинку є одним з головних питань, рішення якого дозволить забезпечити комфорт і тепло в зимовий період часу і заощадити на газі. Серед розмаїття теплоізоляційних матеріалів великим попитом користується фасадний базальтовий утеплювач (кам'яна вата) оптом від виробника. Базальтовий утеплювач представляє собою розплавлений камінь, в подальшому з якого виготовляється вата, яка використовується в якості утеплювача.

Базальтові плити для фасаду оптом від виробника

Користувач робить свій вибір на користь базальтового утеплювача, так як він:

  • володіє відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями, а також високим коефіцієнтом паропроникності;
  • стійкий до впливу високих температур і хімічних речовин;
  • має високу вогнестійкість, гідрофобність;
  • простий в застосуванні.

Таким чином, базальтовий утеплювач - це один з небагатьох промислових продуктів, який не робить поганого впливу на природу і людину.

Відносно сфери застосування, то утеплювач для стін будинку зовні оптом від виробника використовується практично в будь-яких будівельних та інженерних конструкціях, завдяки тому, що він має різну щільність. Наприклад:

  • утеплення фасадів будівель, стін, покрівель, перегородок;
  • теплоізоляція труб.

Де придбати базальтовий утеплювач для фасаду?

Якщо ви хочете купити утеплювач для фасаду оптом, то краще купувати даний товар від виробника, який надає гарантію якості. В такому випадку ви будете на 100% впевнені, що купуєте якісний утеплювач, який володіє відмінними властивостями і прослужить вам багато років.

Якщо ще пару років тому мало хто знав про такий вид утеплювача, то сьогодні базальтовий утеплювач для вентильованого фасаду під штукатурку оптом можна придбати доступно і легко з будь-якого міста України. Базальтова вата-утеплювач для зовнішніх стін фасаду оптом може продаватися в плитах та в рулонах. Рулонний утеплювач використовується на похилих і вигнутих поверхнях і тому остаточна ціна буде формуватися, виходячи з типу і щільності матеріалу.

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3