пошук контакти ru en
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  «ТЕРМОЛАЙФ» РОЗРОБИВ УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ ТРИШАРОВИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ.  

Будівельний утеплювач для тришарових залізобетонних конструкцій – нова розробка «Термолайф». Тільки якісна мінеральна вата в основі – надійна термоізоляція

Останнім часом актуальним стає питання індустріального домобудівництва на основі бетону та збірного залізобетону. Водночас, існуючі нормативні вимоги до енергозбереження в будівельній галузі вимагають уже на стадії виробництва індустріальних залізобетонних виробів використовувати сучасні енергоефективні теплоізоляційні матеріали для готових виробів. Компанія «Термолайф» однією з перших побачила в цьому сегменті ринку значні перспективи й почала випуск нового теплоізоляційного матеріалу для тришарових залізобетонних панелей ТЛ «Моноліт», в основі якого – мінеральна вата. Про можливості нового напряму розповідає генеральний директор компанії Геннадій Сичов

- Наша компанія, найбільший вітчизняний виробник теплоізоляційних будівельних матеріалів, випускає широкий спектр утеплювачів, в основі яких – мінеральна вата, що мають тепло-звукоізоляційні властивості, високі фізико-механічні показники, антибактеріальні властивості, стійкість до хімічного впливу, а також високу пожежостійкість і гідрофобність.

Відмінними особливостями мінераловатних утеплювачів є довговічність, надійність і екологічна безпека. Такі характеристики кам'яній ваті надаються за рахунок тривимірної орієнтації волокон, застосування спеціальної сполучної речовини й модифікуючих добавок. У виробництві використовується новітнє устаткування й сучасні технології. Якість теплоізоляції контролюється на всіх етапах виробничого циклу й проходить випробування у спеціально обладнаній лабораторії.

Наша мінеральна вата має необхідні сертифікати й відповідає європейським стандартам якості.

Вивчаючи ринок, ми звернули увагу на те, що останнім часом намітилася тенденція до розвитку будівництва великих об'єктів на основі тришарових залізобетонних панелей.

Тришаровий залізобетон – сучасний метод будівництва панельних будинків.

Основні переваги такого будівництва – можливість виконання монтажних робіт у будь-який сезон і значне прискорення процесу спорудження будівель, що забезпечує продуктивне використання ресурсів. Якщо раніше використовувалися одношарові конструкції, то зараз дедалі частіше – тришарові залізобетонні панелі. Вони складаються з зовнішнього та внутрішнього залізобетонних шарів, з'єднаних між собою гнучким або жорстким зв'язком, а теплоізоляція з мінеральної вати розташована між ними.

У таких конструкціях теплоізоляцію вбудовують ще на стадії виготовлення панелей, коли заливають бетон. Таким чином, готові панельні вироби вже містять у своїй товщі утеплювач, повністю покритий по периметру бетонним шаром. Така технологія вимагає використання для теплоізоляційного шару тільки ефективного утеплювача з терміном експлуатації не меншим, ніж у панелі в цілому, оскільки ремонтні роботи з його заміни призведуть до повного або часткового руйнування панелі.

На жаль, на практиці така вимога не завжди виконується, і як теплоізоляційний шар використовують дешеві пінополістирольні плити щільністю 15-25 кг/м3, а вони, як відомо, в процесі експлуатації зазнають значної кліматичної деструкції. Це призводить до того, що утеплювач втрачає свої теплоізоляційні властивості вже через 5-10 років експлуатації, і внаслідок підвищуються втрати енергії в опалювальний сезон і погіршується мікроклімат внутрішніх приміщень будинків на їхній основі. Цей факт підтверджується дослідженнями російських та вітчизняних вчених і не може не враховуватися під час проектування й будування будівель.

ТЛ Моноліт – для тришарових залізобетонних панелей

Для створення сучасних довговічних будівель на основі тришарових залізобетонних панелей компанія «Термолайф» рекомендує використовувати новий тип мінералізованих плит ТЛ Моноліт. Її мінераловатна структура належить до класу негорючих матеріалів, тому перешкоджає поширенню полум'я та ефективно застосовується як протипожежна ізоляція і вогнезахист. Завдяки високому вмісту повітряних пор усередині мінеральної вати, розрахунковий коефіцієнт тепловтрат ТЛ Моноліт при +10 °С - не перевищує 0,034 Вт/(м-К). Він здатний витримувати вертикальне навантаження до 12 кПа і не деформується з часом, що дозволяє забезпечити однорідність теплоізоляції протягом усього періоду експлуатації та забезпечується властивостями волокна, структурою мінеральної вати й міцністю застосовуваної зв'язки.

Як гідрофобізуючі компоненти використовуються масляні та кремнійорганічні композиції, що забезпечують ефективні водовідштовхувальні властивості мінеральної вати. За нормальної експлуатації, вміст вологи у виробах становить не більше 2 % від загальної маси. ТЛ Моноліт є хімічно пасивним середовищем, не руйнується під впливом агресивних речовин і не викликає корозії металів, які з ним контактують, значно знижує ризик виникнення стоячих звукових хвиль усередині огороджувальної конструкції, таким чином покращуючи ізоляцію від повітряного шуму. Плити повністю відповідають нормативним вимогам; ДСТУ Би В.2.6-64: 2008 та ДСТУ Би В.2.6-84: 2009. Строк ефективної експлуатації теплоізоляції марки ТЛ Моноліт становить понад 25 років, що підтверджено випробуваннями НДІБМВ.

 

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3