пошук контакти ru en
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ Й ПОШИРЕННЯ ВОГНЮ У ВИСОТНИХ БУДІВЛЯХ  

Основні причини виникнення й поширення вогню у висотних будівлях

За останні кілька років у пресі дедалі частіше з'являються повідомлення про пожежі, що виникли на навісних вентильованих фасадах (НВФ) у висотних будівлях. Яка ж причина виникнення і швидкого поширення вогню?

Неправильний підбір матеріалів вентильованої системи й подальше необережне поводження з вогнем є основною причиною виникнення пожеж. Тобто застосування горючого облицювального матеріалу й неякісного теплоізоляційного матеріалу (пінополістиролу) є основною причиною виникнення та швидкого поширення вогню в системах вентильованого фасаду, що в свою чергу може призвести до великих фінансових втрат і до численних людських жертв.

Для того, щоб убезпечити себе від негативних наслідків, у вентильованих системах утеплення фасадів необхідно застосовувати матеріали, які пройшли всі необхідні випробування й отримали документальне підтвердження пожежної безпеки.

Для теплозвукоізоляції таких конструкцій (для забезпечення високого ступеня вогнестійкості конструкцій) у номенклатурі продукції ТМ TERMOLIFE з'явилася продукція, каширована склополотном – ТЛ Еко Вент Фасад СХ, ТЛ Вент Фасад СХ і ТЛ Вент Фасад В СХ. Ця продукція успішно пройшла всі необхідні випробування, результатами яких стало отримання Сертифікату відповідності (Укр СЕПРО) і протоколу з визначення групи горючості.

Нагадаємо, що 31 січня 2016 року в місті Січан провінції Сичуань (Китай) загорівся багатоповерховий готель. Перший поверх готелю використовується як торговий центр.

Інформація про жертви і постраждалих у результаті пожежі в Китаї наразі не повідомляється.

Також 31 грудня 2015 року, за кілька годин до настання Нового року, сталася велика пожежа в найбільшому місті ОАЕ – Дубаї. Там загорівся висотний готель фактично в самому центрі святкових урочистостей, де тисячі людей готувалися побачити найяскравіший феєрверк в історії країни.

На закінчення додамо, що основна частина помилок при монтажі НВФ виникає на стадії комплектації фасаду з метою мінімізації його собівартості за будь-яку ціну.

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3