пошук контакти ru
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  Компанія ТЕРМОЛАЙФ нагороджена дипломом  

Компанія ТЕРМОЛАЙФ нагороджена дипломом переможця всеукраїнської програми «Екологія, довкілля та природокористування в Україні - 2017»

Компанія ТЕРМОЛАЙФ визнана найкращою в Україні по впровадженню екологічно безпечних, енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій та нагороджена Дипломом переможця всеукраїнської програми «Екологія, довкілля та природокористування в Україні». Програма проводиться за ініціативою видавництва «Престиж Медіа Інформ» під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України.

Диплом є підтвердженням того, що політика керівництва підприємства, починаючи з етапу проектування і до сьогодні, спрямована на випуск високоякісної і конкурентоспроможної продукції з мінімізацією впливу виробничих процесів на навколишнє природне середовище.

На підприємстві впроваджена система екологічного менеджменту. Сертифікація була проведена іноземними технічними експертами «Технічного і випробувального інституту будівництва, м Прага», за результатами якої ПРАТ «ТЕРМОЛАЙФ» отримало срібний сертифікат відповідності нормам міжнародних стандартів якості ISO 9001 та екологічного менеджменту ISO 14001. У квітні 2017 року підприємство успішно пройшло ресертифікацію.

З метою попередження негативного впливу виробничих процесів на навколишнє природне середовище на підприємстві впроваджений і ефективно функціонує контроль виконання вимог екологічної безпеки, який організовують інженери з охорони навколишнього середовища. Проводиться постійний моніторинг дотримання всіх встановлених законодавством екологічних нормативів силами спеціалізованих і атестованих лабораторій. Забезпечується виконання вимог безпечного поводження з утворюваними на підприємстві відходами; проводиться роздільний збір ресурсоцінних відходів та їх подальша переробка (рециклінг) силами спеціалізованих організацій на договірних умовах.

Працівники компанії постійно випробовують та впроваджують новітні технологічні рішення щодо економічного використання природних ресурсів. Так, відділом головного технолога підприємства було проведено ряд заходів і досягнуто зменшення використання компонентів єднального і футерувального матеріалів при одночасному збереженні високої якості продукції.

На ПРАТ «ТЕРМОЛАЙФ» застосовуються передові принципи екологічної культури, проводиться контроль безпеки виробничих процесів, побудована високопрофесійна система управління та прийнятий курс подальшого сталого розвитку компанії.

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3