пошук контакти ru en
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

  КОМПАНІЯ «ТЕРМОЛАЙФ» ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОРГАНІЗОВАНОМУ УКРАЇНСЬКИМ СОЮЗОМ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ СЕМІНАРІ  

Компанія «ТЕРМОЛАЙФ» взяла участь в організованому Українським Союзом Промисловців і Підприємців семінарі з питань впровадження програм енергоефективності
Компанія «ТЕРМОЛАЙФ» взяла участь в організованому Українським Союзом Промисловців і Підприємців семінарі з питань впровадження програм енергоефективності

УСПП працює над максимальним впровадженням в Україні програм енергоефективності та енергозбереження. На думку організації, це є одним з головних чинників конкурентоспроможності вітчизняної промисловості та продукції товаровиробників на європейських і світових ринках. Підприємці та промисловці співпрацюють у цьому напрямку з парламентарями, органами місцевої влади, громадськими організаціями, банками.

Продовженням такої роботи стало підписання меморандуму про співпрацю між УСПП та Держенергоефективності, а також «Укргазбанком». Вони стали логічним продовженням співпраці цих організацій.

За пропозицією УСПП, найближчим часом буде відпрацьовано загальний план дій, який охопить не тільки державні структури влади, а й обласні адміністрації, місцеве самоврядування, і передбачатиме конкретні заходи на 2016 рік.

«Зокрема, слід віднести сюди роботу з удосконалення нормативної бази, подальше спрощення доступу до кредитних ресурсів, формування якісної державної політики енергоефективності та відповідних стимулів для підприємств», – сказав президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах.

Меморандум передбачає, що сторони займатимуться розробкою та реалізацією програм з енергоефективності; проводитимуть ряд спільних публічних заходів. Дієвим інструментом стане створення регіональних центрів із надання консультацій для ОСББ, ЖБК та населенню про технології ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Зі свого боку «Укргазбанк», який у 2015 році фокусувався на видачі кредитів на енергозберігаючі проекти, продовжуватиме таку діяльність і надалі. Також фінустанова за пропозицією своїх партнерів із підприємницького середовища розгляне можливість подальшого поліпшення кредитних умов у цьому напрямку.

Хочеться нагадати, що компанія «ТЕРМОЛАЙФ» є партнером кредитної програми «Ощадний дім» від АТ «Ощадбанк».
Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3