пошук контакти ru en
  • +38 (057) 784-19-19 ООО "ТД "ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА" (Украина, СНГ)
  • +38 (057) 784-19-01 ПРАО "ТЕРМОЛАЙФ"
  • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)

Шановні панове!

Основним напрямком діяльності компанії «Термолайф» є виробництво мінераловатної продукції – необхідного елемента для всіх сегментів теплоізоляційних і звукоізоляційних робіт будівельної галузі. Ексклюзивне право продажу нашої мінераловатної продукції на території України належить ТОВ «Торговий Дім Термолайф - Україна».

Обираючи продукцію «Термолайф» ТМ, Ви обираєте надійність, якість і професіоналізм. Ви можете бути впевнені в тому, що кам'яна вата «Термолайф», виготовлена з базальтового мінерального волокна, є екологічно чистою, гарантовано довговічною, має всі необхідні сертифікати й відповідає європейським стандартам якості. Мінераловатна продукція «Термолайф» високоякісна, доступна за ціною, зручна в застосуванні й незамінна в сучасних будівельних і ремонтних роботах.

Цілі нашої компанії:

 

Філософія нашої компанії:

Ми думаємо про споживача в першу чергу. Високоякісна будівельна ізоляція, конкурентні ціни, індивідуальний підхід до клієнта й відповідність його вимогам – ось фактори, які зроблять нашу співпрацю з Вами не тільки успішною й вигідною, але й комфортною. «Надійність і якість» – це не тільки кредо й філософія нашої компанії, це мета, до якої ми будемо прагнути завжди.

Місія Термолайф:

Ми прагнемо забезпечити споживача професійним, надійним товаром. Фахівці нашого заводу використовують сучасне обладнання, якісні витратні матеріали та сировину. Контроль якості продукції проводиться на всіх етапах виробництва. Це дозволяє нам заявляти про те, що якість нашої продукції досягає рівня якості найбільших західних компаній, при цьому зберігається доступна ціна, притаманна національним виробникам.

Мінераловатна продукція «Термолайф» ТМ – Ваш правильний вибір.

До головних критеріїв комфортності житла належать звукоізоляція й теплоізоляція, іншими словами – захист від впливу зовнішніх факторів. Саме це забезпечує продукція «Термолайф», яка виготовлена з натурального базальтового волокна й відповідає європейським стандартам якості. Знижуючи енерговитрати, забезпечуючи комфорт усередині приміщень та естетику зовнішніх фасадів, теплозвукоізоляційні матеріали з кам'яної вати є доступним, ефективним та ергономічним варіантом, підказаним природою для створення комфортного життя сучасної людини. Легкість застосування, широкий асортимент будівельної ізоляції «Термолайф» гарантує надзвичайно професійне вирішення широкого спектру завдань кінцевого споживача.

Ми працюємо, вдосконалюємося й розвиваємося для Вас!

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3