пошук контакти ru en
 • +38 (057) 784-19-19 ТОВ «ТД «ТЕРМОЛАЙФ-УКРАЇНА» (Україна, СНД)
 • +38 (057) 784-19-01 ПРАТ «ТЕРМОЛАЙФ»
 • +42 (023) 530-19-92 TERMOLIFE s.r.o. (EU)
 • ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ТА
  ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ Термолайф

  ДЛЯ СТІН, ДАХІВ, ПЕРЕГОРОДОК, ПІДЛОГИ, ФАСАДІВ ТА ІНШИХ ТИПІВ КОНСТРУКЦІЙ

 • Термолайф – ЕКОЛОГІЧНО
  ЧИСТИЙ ПРОДУКТ

  З 100 % НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЯ (БАЗАЛЬТ)

 • НЕГОРЮЧІ МАТЕРІАЛИ

  УСІ ПРОДУКТИ ПРОЙШЛИ НЕОБХІДНІ ВИПРОБУВАННЯ

   
ТЕРМОЛАЙФ
МІНЕРАЛОВАТНА ПРОДУКЦІЯ «ТЕРМОЛАЙФ» ТМ
ПРОДУКЦІЯ «ТЕРМОЛАЙФ» – ВАШ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

До головних критеріїв комфортності житла належать звукоізоляція й теплоізоляція, іншими словами – захист від впливу зовнішніх факторів. Саме це забезпечує продукція «Термолайф», яка виготовлена з натурального базальтового волокна й відповідає європейським стандартам якості.

Головна
Головна

Знижуючи енерговитрати, забезпечуючи комфорт усередині приміщень та естетику зовнішніх фасадів, теплозвукоізоляційні матеріали з кам'яної вати є доступним, ефективним та ергономічним варіантом, підказаним природою для створення комфортного життя сучасної людини. Легкість застосування, широкий асортимент будівельної ізоляції «Термолайф» гарантує надзвичайно професійне вирішення широкого спектру завдань кінцевого споживача.

ЦІЛІ НАШОЇ КОМПАНІЇ
 • досягнення максимально доступної ціни мінераловатного утеплювача для споживача;
 • повноцінна організація виробництва й збуту продукції відповідно до потреб клієнтів;
 • тісна співпраця і створення взаємовигідних партнерських відносин із нашими клієнтами й партнерами;
 • забезпечення не тільки надійності й високої якості, але й стабільності виробництва нашої мінеральної вати;
 • динамічний розвиток і звернення уваги на новаторські й перспективні технології у цій галузі.
Головна
Головна

Базальтовий утеплювач - це універсальний утеплювач, який виготовляється з волокон базальтових гірських порід і являє собою мінеральну вату. Відмінне рішення для теплоізоляції фасадів будівель, так як підходить для робіт як всередині приміщень, так і зовні.

Компанія Термолайф - утеплювач оптом за вигідними цінами

Властивості даного матеріалу роблять його дуже популярним серед професійних обробників і будівельних компаній. Його легко монтувати, а рівень теплоізоляції базальтової вати на порядок перевершує більшість аналогів. Тому, наявність в асортименті даних товарів є необхідною для кожної точки роздрібної торгівлі будівельними та оздоблювальними матеріалами.

Базальтовий утеплювач оптом від заводу Термолайф в Харкові потрібен і для будівельних компаній. Адже покупка утеплювача в роздрібній мережі призведе до серйозного підвищення витрат. Завод є виробником продукції, що дає можливість купувати ізоляційні матеріали за найбільш чесною ціною.

Виробництво базальтової плити здійснюється на сучасному обладнанні з застосуванням новітніх технологічних рішень. Завод з виробництва базальтового утеплювача гарантує відповідність продукції українським і міжнародним нормам якості та безпеки. Саме з цих причин, купити утеплювач оптом від виробника буде найвірнішим рішенням.

Виробник теплоізоляції - якість, перевірена роками

Теплоізоляція оптом - вигідна у всіх відносинах пропозиція. Виробник базальтових плит Термолайф відомий на українському ринку, і вся його продукція проходить жорсткий контроль якості. Завод базальтової теплоізоляції пропонує тільки якісні матеріали. Браковані теплоізоляційні матеріали в плитах виявляються ще на заводі і в продаж не надходять. Тим часом, вказаний листовий утеплювач є оптимальним ізолюючим матеріалом. Мінеральна вата традиційно необхідна на ринку. Це пояснюється поєднанням відмінних властивостей, якими володіє мінвата.

Кам'яна вата - екологічно чистий утеплювач

Натуральний камінь базальт володіє рядом корисних властивостей, які і роблять утеплювач кращим матеріалом для теплоізоляції:

Крім того, матеріал має правильну геометричну форму і точні розміри. Це дозволяє істотно полегшити монтаж. Завдяки таким властивостям, не потрібно залучати велику кількість робітників. При цьому виконання монтажу не займе багато часу. Базальтовий утеплювач - дійсно дуже зручний і ефективний матеріал. А покупка його від виробника дозволить уникнути додаткових витрат. Придбання товарів в компанії Термолайф стане гарантією отримання якісного матеріалу, який нічим не відрізняється від зарубіжних аналогів. При цьому завод пропонує його за низькими цінами з вигідними умовами доставки.

Минераловатная продукція "Термолайф" ТМ
Ми працюємо, вдосконалюємося і розвиваємося для Вас!
Створення та супровід сайту - Q-WEB
3